جراحی بینی نیمه فانتزی

درباره جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی یکی پرطرفدار ترین مدل های جراحی میان خانم ها بوده و افراد بسیاری هستند که علاقمند به نیمه فانتزی شدن بینی خود می باشند. در واقع در این جراحی علاوه بر اصلاح مشکلات ظاهری و عملکردی ، بینی کوچک نیز می شود و قوس بسیار ظریف و زیبایی در نوک بینی ایجاد خواهد شد. در جراحی بینی نیمه فانتزی پل بینی صاف نیست اما شدت قوس آن هم به اندازه جراحی بینی فانتزی نخواهد بود.

( بینی های نیمه فانتزی همچون بینی های فانتزی ، دارای قوس و نوک سربالا می باشند ؛ اما میزان سربلایی و قوس در آن ها بسیار کمتر می باشد.)

فاصله میان لب بالا و نوک بینی در مدل نیمه فانتزی ، بین 100 تا 105 درجه می باشد.

جراحی بینی نیمه فانتزی

بینی طبیعی و نیمه فانتزی

بسیاری از متقاضیان زیباجو از جراح بینی می پرسند ؛ بینی طبیعی بهتره یا نیمه فانتزی ؟ در پاسخ به این پرسش ، باید ذکر کرد تفاوت میان بینی های طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی در فرم ظاهری آن ها می باشد که هر یک از افراد ، با توجه به سلیقه شان یکی از آن ها را انتخاب می کنند ، بنابراین نمی توان گفت کدام یک از مدل های جراحی بینی ، بهتر است.

تنها به کسانی که تصمیم به جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، توصیه می کنیم بیش از هر چیز به ایجاد تعادل و تناسب میان اعضا صورت خود فکر کرده و با پزشک معالج خود نیز مشورت نمایند ؛ برای مثال بینی نیمه فانتزی ، مناسب کسانی که دارای صورت پهن و بزرگ می باشند ، نیست.

انتخاب جراح بینی خوب

انتخاب جراح بینی خوب یکی از مهم ترین عواملی است که در نتیجه جراحی زیبایی بینی تاثیر مستقیم دارد. در واقع جراحی بینی از عمل های پیچیده ایست که نیازمند دقت بسیار بالایی می باشد. همچنین این جراحی هیچگونه عوارضی برای بیمار نخواهد داشت؛ البته این مسئله منوط به انتخاب بهترین جراح بینی است و تماماً به میزان مهارت جراح بینی بستگی دارد.

لازم به ذکر است برای انجام عمل زیبایی بینی همیشه وقت هست و نیازی به عجله کردن ندارد. بنابراین توصیه می شود برای انتخاب جراح بینی خود به خوبی وقت بگذارید و در این رابطه تحقیق کنید.

چه بسا در برخی از موارد بیماران به دلیل انتخاب جراح کم تجربه در دراز مدت دچار مشکلاتی همچون اختلالات تنفسی شده اند یا از فرم بینی خود احساس رضایت ندارند. در این حالت جراحی بینی ترمیمی صورت گرفته که هم سخت تر است و هم هزینه بیشتری در پی خواهد داشت.

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی

برای محاسبه هزینه این جراحی ابتدا باید ساختمان و ظاهر بینی مورد بررسی قرار بگیرد و توسط جراح بینی معاینه گردد.

از پر تکرارترین سوالات افراد در زمینه عمل زیبایی بینی ،  باید به این پرسش اشاره کنیم : آیا بیمه هزینه جراحی بینی را تحت پوشش قرار می دهد ؟ در پاسخ به این پرسش ، باید ذکر شود در صورتی که عمل بینی ، جنبه درمانی داشته باشد ؛ بیمه ، هزینه آن را متقبل می شود ؛ اما در غیر این صورت ، خیر ؛ شرکت های بیمه ، هزینه جراحی های زیبایی را تحت پوشش قرار نمی دهند.