جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک که در اصطلاح پزشکی به آن بلفاروپلاستی می گویند برای افرادی که دچار افتادگی و پف در پلک بالا یا پایین خود شده اند ، پیشنهاد می گردد.

همانطور که می دانید چشم ها یکی از موثرترین عضو صورت به منظور زیبایی چهره می باشد که می تواند حالات روحی افراد را نیز منتقل کند. از طرفی پلک ها تاثیر مستقیمی بر روی زیبایی چشم ها دارند. گاهی ممکن است چشم یک فرد تمامی فاکتورهای لازم را به جهت زیبایی داشته اما به علل مختلف دچار شل شدگی در پوست اطراف چشم های خود شده باشد. در چنین شرایطی به کمک عمل زیبایی بلفاروپلاستی می تواند زیبایی و جذابیت را به چهره خود بازگرداند.

 

جراحی زیبایی پلک

چه افرادی نیاز به جراحی زیبایی پلک دارند

کسانی که در پلک بالایی یا پلک پایینی خود در اثر عواملی مثل

  • افزایش سن
  • سبک نا صحیح زندگی
  • ژنتیک
  • و غیره

دچار افتادگی ، پف و کیسه های چربی شده اند ، می توانند به کمک عمل بلفاروپلاستی مشکلات به وجو آمده را برطرف نمایند.

چه مشکلاتی طی جراحی زیبایی پلک برطرف نمی شود

چنانچه متقاضی انجام عمل جراحی زیبایی پلک هستید باید بدانید که در موارد زیر عمل بلفاروپلاستی بی تاثیر می باشد:

  1. حلقه های سیاه دور چشم ها
  2. چین و چروک های اطراف چشم
  3. افتادگی ابرو

جراحی پلک با لیزر

برخی افراد تصور می کنند در جراحی زیبایی پلک با لیزر ، هیچ برشی صورت نمی گیرد اما باید بدانید جراحی زیبایی پلک بدون ایجاد برش بر روی پلک ها امکان پذیر نبوده و تفاوت عمل بلفاروپلاستی به کمک لیزر با روش کلاسیک آن تنها در این است که برش مورد نیاز توسط لیزر اتفاق می افتد.

دوره نقاهت جراحی پلک

دوره نقاهت عمل بلفاروپلاستی برای همه یکسان نیست اما با رعایت مراقبت های بعد از جراحی پلک می توانید مدت زمان بهبودی را کمتر کرده و دوران نقاهت بهتری را تجربه کنید.

افرادی که تحت عمل زیبایی پلک قرار گرفته اند در روزهای اول دچار ورم و قرمزی بر روی پلک های خود می باشند اما با گذشت چند هفته از میزان این تورم و قرمزی کاسته شده و تغییرات به وجود آمده آشکار می شود.

هزینه جراحی پلک

در نظر داشته باشید با توجه به این که حساسیت عمل بلفاروپلاستی پلک فوقانی و پلک تحتانی با یکدیگر متفاوت است بنابراین قیمت جراحی پلک پایین و پلک بالا نیز با هم فرق دارد. چنانچه نیاز به جراحی پلک دارید برای اطلاع از هزینه آن باید نزد بهترین جراح پلک رفته و پس از معاینه حضوری و مشاوره با او هزینه نهایی مشخص خواهد شد.