جراح بینی شمال

بهترین جراح بینی شمال

جراح بینی شمال : با توجه به استاندارد های زیبایی ، بینی یکی از موثر ترین اعضا در تناسب چهره می باشد و به همین دلیل امروزه انجام جراحی زیبایی بینی میان اقشار مختلف مردم باب شده و افراد بسیاری تمایل به انجام آن دارند. اما برای انجام رینوپلاستی انتخاب یک جراح بینی خوب و با تجربه بسیار حائز اهمیت است، چرا که هرچه مهارت جراح بینی بیشتر باشد ، نتیجه نهایی عمل نیز از کیفیت بیشتری برخوردار بوده و زیبا تر خواهد شد. لذا افراد متقاضی این جراحی باید در انتخاب خود نهایت دقت را لحاظ کنند.

اما چگونه می توان بهترین جراح بینی محل زندگی خود را پیدا کرد؟

بهترین جراح بینی شمال کیست ؟

جراح بینی شمال

برای پاسخ به این سوال ابتدا شما را با برخی از ویژگی های یک جراح بینی خوب آشنا می سازیم :

  • جراح بینی خوب مسلط به انجام انواع جراحی های بینی می باشد.
  • یک جراح بینی خوب علاوه بر ظاهر ، به تنفس و عملکرد بینی بیمار نیز توجه خواهد کرد.
  • جراح بینی منافع مالی خود را در درجه آخر قرار داده و بیشتر به رضایت بیمار توجه می کند.
  • جراح بینی موظف است با صبر و بردباری به کلیه سوالات بیمار پاسخگو باشد و بیمار خود را در جریان کلیه اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی قرار دهد.
  • جراح بینی با تجربه با خلاقیت و آگاهی از علم زیبایی شناسی می تواند نتیجه نهایی را تصور کند و دیدگاهی کلی از آن را در اختیار بیمار خود قرار دهد.
  • در شرایطی که بیمار انتظار نامعقولی دارد ( بعنوان مثال خواستار بیش از حد سربالا یا کوچک شدن بینی خود باشد ) ، جراح بینی می تواند بیمار را متقاعد کند.
  • جراح بینی خوب با نهایت صداقت اعتماد بیمار را جلب می کند تا فرد با آرامش خاطر اقدام به جراحی بینی نماید.

خانم دکتر نگین نجمی ، جراح بینی شمال ، جراح بینی رشت ، با نهایت دقت و دلسوزی اقدام به جراحی می کنند و نتایجی بسیار زیبا را برای بیماران خود به ارمغان آورده اند. شما می توانید برای مشاهده نمونه کار های ایشان به گالری تصاویر یا صفحه اینستاگرام مراجعه نمایید.

جراح بینی شمال

نحوه انتخاب جراح بینی خوب

مشاهده نمونه عمل های جراح بینی موثر ترین روش برای انتخاب یک جراح بینی خوب و با تجربه است. با این کار می توانید میزان مهارت جراح بینی را مورد ارزیابی قرار دهید و جراح بینی مناسب را برای خود برگزینید.

شما می توانید با جستجو در اینترنت و صفحات مجازی ، لیستی از بهترین جراحان بینی را تهیه کنید و به سایت آن ها سر بزنید.

در قسمت گالری تصاویر سایت یا سایر صفحات مجازی دکتر ( اینستاگرام ، آپارات و غیره ) می توانید به مشاهده نمونه کار های ایشان بپردازید.

همچنین رزومه کاری و تحصیلی ایشان را بررسی نمایید.

توصیه می شود حتما به مطب مراجعه کرده و به صورت حضوری بینی هایی که عمل شده اند را ببینید. همچنین با بیماران هم صحبت شوید و در مورد رضایت آن ها سوال بپرسید.

انواع بینی

از نظر میزان ضخامت پوست ، بینی ها به دو دسته گوشتی و استخوانی تقسیم بندی می شوند. اینکه بینی شما جزو کدام دسته باشد در نتیجه نهایی رینوپلاستی تاثیر مستقیم خواهد داشت.

بینی های استخوانی پوست نازکی دارند و به همین دلیل نتیجه حاصل از جراحی بسیار مطلوب خواهد شد. اما پوست بینی گوشتی ضخیم تر است و به همین خاطر معمولا به صورت فانتزی جراحی نمی شوند. البته در صورت صلاحدید جراح می توان بینی های گوشتی را هم به صورت فانتزی یا نیمه فانتزی عمل کرد.

برخی از افراد که دارای بینی گوشتی هستند ، نگران برگشت پذیری بینی خود می باشند. اما در این باره باید گفت که برای جلوگیری از بروز این مسئله امروزه گرافت گذاری انجام شده و غضروف ها تقویت می شوند.

جراحی بینی با لیزر

افرادی که از بیهوشی و انجام عمل جراحی واهمه دارند ، به دنبال روش های غیرتهاجمی هستند و به همین دلیل به تبلیغاتی که مبنی بر جراحی بینی با لیزر است توجه نشان می دهند. اما باید گفت که جراحی بینی با لیزر پایه علمی نداشته و لیزر هنوز قادر به ایجاد برش در ساختار بینی نیست. در واقع از لیزر تنها به منظور صیقلی کردن پوست استفاده می شود و برای از بین بردن جای بخیه ناشی از جراحی بینی مناسب است.

انواع مدل های بینی

پس از جراحی ، بینی به سه فرم طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی در می آیند. در جراحی بینی طبیعی ، پل بینی صاف است و هیچ قوس و انحنایی ندارد. اما در جراحی بینی فانتزی بینی قوس دار شده و نوک آن سربالا خواهد شد. بینی نیمه فانتزی هم حالتی مابین بینی فانتزی و طبیعی دارد که پل بینی تقریبا صاف است و در قسمت نوک آن قوس کوچک و زیبایی ایجاد می شود. در نتیجه نوک بینی اندکی سربالا است.