جراح بینی

جراح بینی

جراح بینی : به دلیل اینکه بینی تنها عضو برجسته صورت است و در مرکز آن قرار دارد ، تاثیر بسیاری در تقارن و تناسبات چهره داشته و با داشتن کوچک ترین ایراد زیبایی صورت را تحت تاثیر قرار می دهد. از این رو افراد زیادی تمایل به انجام جراحی زیبایی بینی را دارند.

با انجام رینوپلاستی ایرادات ظاهری و عملکردی بینی برطرف شده و زیبایی صورت افزایش می یابد. اما باید توجه داشت که این جراحی پیچیدگی های خاص خود را داشته و نیازمند دقت بسیار بالایی است. بنابراین جراح بینی باید در این زمینه تبحر و تجربه کافی را داشته باشد که فرد پس از جراحی با کوچکترین عوارضی مواجه نشود و بهترین نتیجه حاصل گردد.

جراح بینی

در واقع یکی از مهم ترین عواملی که در نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیر گذار است ، انتخاب جراح بینی خوب و باتجربه می باشد. برای این کار می توانید در موتور های جستجو همچون گوگل سرچ کنید و لیستی از بهترین جراحان بینی را تهیه کنید. سپس به سایت هر یک مراجعه کرده و رزومه کاری و میزان تحصیلات ایشان را مورد بررسی قرار دهید.

یکی از مهم ترین مواردی که در انتخاب جراح بینی بسیار حائز اهمیت است ، مشاهده نمونه کار های پزشک می باشد. این کار به شما این امکان را می دهد که میزان مهارت جراح را بسنجید و ببینید در جراحی کدام نوع بینی مهارت بیشتری دارد. به عنوان مثال برخی از جراحان در جراحی بینی گوشتی ماهرتر هستند و نتایجی چشمگیر حاصل می کنند.

شما می توانید به منظور مشاهده نمونه کار های جـراح بینی به صورت حضوری به مطب مراجعه نمایید و علاوه بر مشاهده نمونه کار ها ، با بیماران هم صحبت شوید و از میزان رضایت آن ها اطلاع کسب کنید.

ویژگی جراح بینی خوب

  • یک جراح بینی خوب می تواند انواع مدل های بینی را جراحی کند و نتایجی بسیار زیبا حاصل نماید.
  • جراحان بینی باید بیماران خود را در جریان اقدامات قبل و مراقبت های بعد از جراحی بینی قرار دهند.
  • جراح بینی خوب منافع مالی خود را در درجه آخر قرار داده و رضایت و سلامت بیمار را در اولویت قرار می دهد. در واقع علاوه بر ظاهر بینی به تنفس فرد نیز توجه می کند.

خانم دکتر نگین نجمی ، متخصص گوش حلق و بینی و جراح بینی رشت ، در زمینه جراحی بینی تبحر بسیاری داشته و با مشاهده نمونه کار های ایشان می توانید به صحت این موضوع پی ببرید. بدین منظور می توانید به گالری تصاویر سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه فرمایید.