جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اقدامات قبل از تزریق بوتاکس

نکات و اقدامات قبل از تزریق بوتاکس

اقدامات قبل از تزریق بوتاکس : بروز چین و چروک های پوستی ، از آن دست اتفاقاتی است که برای هر کسی پیش خواهد آمد و شادابی و جوانی افراد را تحت تاثیر قرار خواهد ؛ تزریق بوتاکس ، یکی از روش های ساده و ایمن بازگرداندن جوانی و شادابی پوست از طریق رفع چین و چروک ها می باشد.

با اطلاع از رعایت مراقبت های قبل و بعد از هر روش زیبایی ، می توان موفقیت آن را تضمین کرد ؛ به همین علت در مقاله پیش رو ، به مهم ترین نکات قبل از تزریق بوتاکس اشاره شده است ؛ اگر چه تزریق بوتاکس ، روشی بسیار ساده به نظر می آید ؛ اما بی دقتی در رعایت مراقبت های قبل و بعد از آن ، می تواند با خطراتی ؛ از جمله عفونت و سایر عوارض جانبی همراه باشد ؛ بنابراین در رعایت موارد ذکر شده ، بسیار دقت نمایید.

اقدامات قبل از تزریق بوتاکس

مراقبت های قبل از تزریق بوتاکس

  • افراد زیباجو در اولین قدم از تزریق بوتاکس ، باید به دنبال پزشک با تجربه و کار بلد باشند ؛ چرا که نتیجه این روش از جوانسازی پوست ، به مهارت و تکنیک پزشک بستگی دارد ؛ بنابراین ، به خوبی تحقیق کرده و پزشکی را انتخاب کنید که در این زمینه ، موفق باشد.
  • پزشک معالج خود را در جریان سوابق پزشکی تان قرار دهید ؛ بدین ترتیب ، پزشک به شما خواهد گفت ؛ آیا گزینه مناسبی جهت تزریق بوتاکس هستید یا خیر.
  • افراد زیباجو ، باید انتظارات معقولانه از تزریق بوتاکس داشته باشند ، ممکن است نتایج دریافتی ، بسیار خوب باشد ، اما با ایده آل فرد فاصله داشته باشد ؛ به همین علت ، توصیه می گردد در رابطه با انتظارات و خواسته های خود از این روش زیبایی ، با پزشک صحبت کنید.
  • از یک هفته قبل از تزریق بوتاکس ، از مصرف داروهایی که ممکن است موجب رقیق شدن خون شوند ، پرهیز کنید ؛ برخی از این داروها عبارت اند از : آسپرین ، ایبوپروفن ، ویتامین E و از این قبیل موارد.
  • همچنین ، مصرف الکل و استعمال دخانیات نیز از از مدتی قبل از تزریق بوتاکس ، ممنوع می باشد.
0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در:
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در: