جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

جراح بینی شمال

با توجه به استانداردهای زیبایی ، بینی یکی از موثرترین اعضا در تناسب چهره می باشد. به همین دلیل امروزه انجام جراحی بینی یا رینوپلاستی میان اقشار مختلف مردم باب شده است ؛ به گونه ای که افراد بسیاری تمایل به انجام این پروسه زیبایی را دارند. اما برای انجام رینوپلاستی انتخاب یک جراح خوب بینی و با تجربه بسیار حائز اهمیت است ، چرا که هر چه مهارت پزشک بیشتر باشد ، نتیجه نهایی عمل نیز از کیفیت بیشتری برخوردار است.  بدین ترتیب برآن شدیم که بهترین جراح بینی شمال را برای متقاضیان این منطقه معرفی کنیم. در صورتی که شما نیز قصد عمل زیبایی بینی دارید ، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

جراح بینی شمال

ویژگی جراح بینی شمال متبحر

 • جراح حرفه ای مسلط به انجام انواع جراحی های بینی می باشد.
 • یک جراح خوب علاوه بر ظاهر ، به تنفس و عملکرد بینی بیمار نیز توجه خواهد کرد.
 • جراح متبحر بینی منافع مالی خود را در درجه آخر قرار داده و بیشتر به رضایت بیمار توجه می کند.
 • پزشک حرفه ای ، موظف است با صبر و بردباری به کلیه سوالات بیمار پاسخگو باشد و بیمار خود را در جریان کلیه اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی قرار دهد.
 • جراح بینی شمال با تجربه با خلاقیت و آگاهی از علم زیبایی شناسی می تواند نتیجه نهایی را تصور کند و دیدگاهی کلی از آن را در اختیار بیمار خود قرار دهد.
 • در شرایطی که بیمار انتظار نامعقولی دارد ( بعنوان مثال خواستار بیش از حد سربالا یا کوچک شدن بینی خود باشد ) ، جراح زیبایی بینی می تواند متقاضی را متقاعد کند.
 • جراح خوب بینی با نهایت صداقت اعتماد بیمار را جلب می کند تا فرد با آرامش خاطر اقدام به جراحی بینی نماید.

خانم دکتر نگین نجمی ، جراح بینی شمال ، جراح حرفه ای بینی رشت ، با نهایت دقت و دلسوزی اقدام به عمل زیبایی بینی می کند و نتایجی بسیار زیبا را برای مراجعه کنندگان خود به ارمغان می آورد. شما می توانید در صورتی که به دیدن نمونه های کارهای ایشان تمایل دارید به صفحه اینستاگرام دکتر نجمی ، مراجعه کنید.

جراح بینی شمال

نحوه انتخاب جراح بینی شمال

مشاهده نمونه عمل های پزشک موثر ترین روش برای انتخاب یک جراح خوب و باتجربه است. با این کار می توانید میزان مهارت جراح را مورد ارزیابی قرار دهید و جراح حرفه ای بینی مناسب را برای خود برگزینید.

شما می توانید با جستجو در اینترنت و صفحات مجازی ، لیستی از بهترین جراحان بینی را تهیه کنید و به سایت آن ها سر بزنید.

در قسمت گالری تصاویر سایت یا سایر صفحات مجازی دکتر ( اینستاگرام ، آپارات و غیره ) می توانید به مشاهده نمونه کارهای ایشان بپردازید.

همچنین رزومه کاری و تحصیلی ایشان را بررسی نمایید.

توصیه می شود حتما به مطب مراجعه کرده و به صورت حضوری بینی هایی که عمل شده اند را ببینید. همچنین با بیماران هم صحبت شوید و در مورد رضایت آن ها سوال بپرسید.

خصوصیات بهترین جراح بینی شمال

یک جراح حرفه ای در عمل زیبایی بینی ، ویژگی های زیر را در نظر می گیرد:

 • تناسب بینی با دیگر اجزای صورت
 • حفظ سلامتی در کنار خلق زیبایی
 • توجه به سلیقه و خواسته زیباجو
 • انجام جراحی فانتزی ، نیمه فانتزی و طبیعی

جراح بینی شمال به چه عمل هایی مسلط است؟

جراحی بینی شامل دسته بندی گسترده ای می شود که هر کدام از آن ها با هدف منحصر به فردی انجام می شوند.  اما یک جراح حرفه ای در شمال ، بهتر است به همه این پروسه ها تسلط کافی داشته باشد. در ادامه هر کدام از راه های جراحی بینی را شرح می دهیم.

جراحی زیبایی بینی با رینوپلاستی

جراح بینی در شمال ، به عمل زیبایی بینی تسلط کامل دارد و می تواند با استفاده از قواعد زیبایی شناسی ، بهترین فرم بینی را خلق کند.

جراحی انحراف بینی یا سپتوم کج

انحراف در بینی ممکن است مادر زادی باشد یا سبب حادثه ای ایجاد شده باشد. موضوع هر چه که باشد ، عموما علاوه بر ظاهر بینی ، قسمتی از راه تنفسی را نیز مسدود کرده است. بدین ترتیب جرح بینی شمال می تواند به بهترین شکل مشکل داخلی بینی را رفع کرده و ظاهر آن را نیز اصلاح کند.

جراحی بینی ثانویه

جراحی ثانویه بینی ، زمانی اتفاق می افتد که نتیجه فرآیند اولیه عمل با مشکل رو به رو شده باشد. عدم موفقیت در رینوپلاستی اولیه ممکن است ناشی از انتخاب اشتباه پزشک یا عدم رعایت مراقبت های بعد از جراحی بینی باشد.

بهترین جراح بینی شمال ، با بررسی میزان استقامت ساختار بینی ، ایراد ظاهری یا داخلی اشی از عمل ناموفق اولیه را تشخیص می دهد و پروسه عمل بینی ثانویه را طرح ریزی می کند.

در صورتی که بینی متقاضی خیلی کوچک شده باشد یا به دلیل استقامت کم دچار افتادگی شده باشد ، ممکن است تشخیص جراح در استفاده از گرافت یا پروتز باشد.

 • نکته !

انتخاب اشتباه جراح می تواند علاوه بر زیبایی در سلامتی شما نیز تاثیر منفی بگذارد. بدین ترتیب جهت حفظ سلامتی و زیبایی خود ، قبل از هر اقدامی ، ابتدا در رابطه با مهارت پزشک خود ، تحقیق کنید و پس از اطمینان از میزان مهارت وی ، فرآیند عمل را انجام دهید.

جراحی سپتورینوپلاستی

عمل سپتورینوپلاستی در واقع تلفیقی از سپتوپلاستی (جراحی انحراف بینی) و رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی) است. پزشک متبحر می تواند حین رفع سپتوم کج بینی در صورت خواست متقاضی ، عمل زیبایی بینی نیز انجام دهد. بدین ترتیب دو فرآیند عمل طی یک عمل ، یک دوره نقاهت و یک بیهوشی انجام می شود.

عمل جراحی بینی گوشتی توسط جراح بینی شمال

همانطور که می دانید ، عمل بینی گوشتی ، چالش های خاص خود را دارد و به طور کلی نسبت به بینی استخوانی چالش برانگیز تر است. بدین ترتیب لازم است پزشک متبحر شمال به مراحل این بینی گوشتی آگاه باشد.

دکتر نگین نجمی چالش های بینی گوشتی را به درستی می شناسد و با بهره گیری از تکنیک های استقامت سازی در غضروف و استخوان نرم بینی ، عمل بینی گوشتی را بدون بازگشت انجام می دهد.

انواع بینی از دید بهترین جراح بینی شمال

از نظر میزان ضخامت پوست ، بینی ها به دو دسته گوشتی و استخوانی تقسیم بندی می شوند. اینکه بینی شما جزو کدام دسته باشد در نتیجه نهایی فرآیند عمل تاثیر مستقیم خواهد داشت.

بینی های استخوانی پوست نازکی دارند و به همین دلیل نتیجه حاصل از جراحی بسیار مطلوب خواهد شد. اما پوست بینی گوشتی ضخیم تر است ؛ برخی از افراد که دارای بینی گوشتی هستند ، نگران برگشت پذیری بینی خود می باشند. اما در این باره باید گفت که برای جلوگیری از بروز این مسئله امروزه گرافت گذاری انجام شده و غضروف ها تقویت می شوند.

جراحی بینی با لیزر از دید جراح بینی شمال

افرادی که از بیهوشی و انجام عمل جراحی واهمه دارند ، به دنبال روش های غیرتهاجمی هستند و به همین دلیل به تبلیغاتی که مبنی بر عمل بینی با لیزر است توجه نشان می دهند. اما باید گفت که رینوپلاستی با لیزر پایه علمی نداشته و لیزر هنوز قادر به ایجاد برش در ساختار بینی نیست. در واقع از لیزر تنها به منظور صیقلی کردن پوست استفاده می شود و برای از بین بردن جای بخیه ناشی از جراحی زیبایی بینی مناسب است. بدین ترتیب نه تنها در شمال بلکه در هیچ نقطه ای از کشور عمل زیبایی بینی با لیزر انجام نمی شود.

انواع مدل های بینی از دید جراح بینی شمال

پس از جراحی ، بینی به سه فرم طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی در می آیند:

در جراحی بینی طبیعی ، پل بینی صاف است و هیچ قوس و انحنایی ندارد.

در جراحی فانتزی بینی ، بینی قوس دار شده و نوک آن سربالا می شود.

بینی نیمه فانتزی هم حالتی مابین بینی فانتزی و طبیعی دارد . در این فرم ، پل بینی تقریبا صاف است و در قسمت نوک آن قوس کوچک و زیبایی ایجاد می شود. در نتیجه نوک بینی اندکی سربالا به نظر می رسد.

 

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در:
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در: