جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی در رشت یکی پرطرفدار ترین مدل های جراحی میان خانم ها بوده و افراد بسیاری هستند که علاقمند به نیمه فانتزی شدن بینی خود می باشند. در واقع در این جراحی که توسط دکتر نگین نجمی ، بهترین جراح زیبایی بینی در گیلان انجام می شود ، علاوه بر اصلاح مشکلات ظاهری و عملکردی ، بینی کوچک نیز می شود و قوس بسیار ظریف و زیبایی در نوک بینی ایجاد خواهد شد. در بینی نیمه فانتزی ، پل بینی صاف نیست اما شدت قوس آن هم به اندازه جراحی بینی به فرم فانتزی نخواهد بود. بینی های نیمه فانتزی همچون بینی های فانتزی ، دارای قوس و نوک سربالا می باشند ؛ اما میزان سربلایی و قوس در آن ها بسیار کمتر می باشد. فاصله میان لب بالا و نوک بینی در مدل نیمه فانتزی ، بین 100 تا 105 درجه می باشد.

 

جراحی بینی نیمه فانتزی در رشت - دکتر نجمی

بینی طبیعی و نیمه فانتزی

بسیاری از متقاضیان زیباجو از دکتر نجمی ، بهترین جراح بینی رشت ، می پرسند ؛ جراحی بینی نیمه فانتزی بهتر است یا بینی طبیعی ؟ در پاسخ به این پرسش ، باید ذکر کرد تفاوت میان بینی های طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی در فرم ظاهری آن ها می باشد که هر یک از افراد ، با توجه به سلیقه شان یکی از آن ها را انتخاب می کنند ، بنابراین نمی توان گفت کدام یک از مدل های جراحی رینوپلاستی ، بهتر است. تنها به کسانی که تصمیم به جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، توصیه می کنیم بیش از هر چیز به ایجاد تعادل و تناسب میان اعضا صورت خود فکر کرده و با پزشک معالج خود نیز مشورت نمایند ؛ برای مثال بینی نیمه فانتزی ، مناسب کسانی که دارای صورت پهن و بزرگ می باشند ، نیست.

انتخاب جراح بینی نیمه فانتی خوب در رشت

انتخاب جراح بینی خوب در رشت یکی از مهم ترین عواملی است که در نتیجه جراحی زیبایی بینی تاثیر مستقیم دارد. در واقع جراحی بینی نیمه فانتزی در رشت ، از عمل های پیچیده ایست که نیازمند دقت بسیار بالایی می باشد. همچنین این جراحی هیچگونه عوارضی برای بیمار نخواهد داشت؛ البته این مسئله منوط به انتخاب بهترین دکتر عمل بینی رشت ، است و تماماً به میزان مهارت دکتر عمل دماغ  بستگی دارد. لازم به ذکر است برای انجام عمل زیبایی بینی همیشه وقت هست و نیازی به عجله کردن ندارد. بنابراین توصیه می شود برای انتخاب جراح بینی خود به خوبی وقت بگذارید و در این رابطه تحقیق کنید. چه بسا در برخی از موارد بیماران به دلیل انتخاب جراح کم تجربه در دراز مدت دچار مشکلاتی همچون اختلالات تنفسی شده اند یا از فرم بینی خود احساس رضایت ندارند. در این حالت جراحی بینی ترمیمی صورت گرفته که هم سخت تر است و هم هزینه بیشتری در پی خواهد داشت.

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی در رشت

برای محاسبه هزینه این جراحی ابتدا باید ساختمان و ظاهر بینی مورد بررسی قرار بگیرد و توسط دکتر نجمی ، بهترین جراح و متخصص گوش و حلق و بینی در رشت معاینه گردید.از پر تکرارترین سوالات افراد در زمینه عمل زیبایی بینی ، باید به این پرسش اشاره کنیم : آیا بیمه هزینه جراحی بینی را تحت پوشش قرار می دهد ؟ در پاسخ به این پرسش ، باید ذکر شود در صورتی که عمل بینی ، جنبه درمانی داشته باشد ؛ بیمه ، هزینه آن را متقبل می شود ؛ اما در غیر این صورت ، خیر ؛ شرکت های بیمه ، هزینه جراحی های زیبایی را تحت پوشش قرار نمی دهند.

 

 

تفاوت بینی نیمه فانتزی با بینی فانتزی چیست ؟

در واقع فرم بینی نیمه فانتزی حالتی بین فرم طبیعی و فانتزی دارد. در این مدل از بینی ها مانند بینی فانتزی ، قوس و سربالایی نوک بینی وجود دارد ، اما شدت و میزان آن کم می باشد و بینی طبیعی به نظر می رسد. این ویژگی ها موجب شده است تا امروزه بیشتر افراد تمایل داشته باشند تا بینی خود را به سبک نیمه فانتزی جراحی کنند.

جراحی بینی نیمه فانتزی مردانه

تمایل به جراحی زیبایی بینی امروزه در آقایان افزایش پیدا کرده است. اغلب پسران جوان ممکن است تمایل داشته باشند تا بینی آن ها علاوه بر اصلاحات ظاهر بینی ، در نیم رخ ، قوس ملایمی داشته باشد و نوک بینی سر بالا باشد و نتیجه طبیعی به نظر برسد ، که در این صورت با در نظر گرفتن قواعد زیبایی شناسی ، سنجیدن نوع پوست و غضروف های بینی می توان بینی آن ها را به فرم نیمه فانتزی جراحی نمود.

مهم ترین مواردی که در عمل بینی نیمه فانتزی باید رعایت شود :

 • تقارن و طبیعی بودن پره های بینی
 • اندازه سوراخ های بینی
 • سایز بینی
 • برطرف کردن قوز پشت بینی
 • ورم بینی نیمه فانتزی

 ورم بینی بعد از جراحی بینی نیمه فانتزی

ممکن است به دلیل تراشیده شدن استخوان بینی ، افراد تورم و کبودی بیشتری را تجربه کنند. برای کاهش تورم بینی نیمه فانتزی می توانید به توصیه های دکتر نجمی ، بهترین جراح بینی گیلان ، عمل کنید :

 • از کمپرس یخ به صورت غیر مستقیم استفاده کنید.
 • به صورت طاق باز استراحت نمایید و بخوابید.
 • از نمک و ادویه ها در غذای خود به میزان کم استفاده کنید.
 • از ورزش کردن و فعالیت های سنگین خودداری نمایید.
 • آب کرفس و آناناس میل کنید.
 • در معرض نور آفتاب قرار نگیرید.
 • از مصرف الکل و سیگار پرهیز نمایید.
 • با آب ولرم دوش بگیرید ؛ زیرا حرارت و گرما موجب تشدید ورم بینی می شود.

عوارض جراحی بینی نیمه فانتزی

یکی از سوالات متداول داوطبین عمل بینی نیمه فانتزی در رشت ، در رابطه با عوارض آن می باشد. در کل باید بگوییم که جراحی بینی نیمه فانتزی در رشت ، در صورتی که تحت نظر یک جراح متخصص ، مجرب و با تجربه انجام شود و همچنین فرد پس از جراحی بینی باید به خوبی نکات مراقبتی که پزشک به او توصیه کرده را به طور منظم انجام دهد دچار هیچ گونه عارضه ای نمی شود. اما چنانچه متقاضی این نوع رینوپلاستی ، در انتخاب دکتر خود توجه کافی نداشته باشد و رینوپلاستی نیمه فانتزی خود را به دکتر بینی کم تجربه و نا کارآمد بسپارد ، ممکن است جان خود را به خطر بیندازد و یا از نارضایتی نتیجه جراحی به عمل بینی ترمیمی و هزینه ای بیشتر نیاز داشته باشد. نارضایتی بیمار از نتیجه عمل نیمه فانتزی می تواند شامل نامتقارن بودن سوراخ های بینی ، بی حسی پوست ، مشکلات تنفسی ، هماتوم ، سوراخ شدن و صدمه دیدن سپتوم بینی باشد. اگر بیمار مراقبت های عمل بینی نیمه فانتزی را رعایت نکند می تواند عوارضی مانند تورم ، قرمزی ، خونریزی و خطر عفونت را کاهش دهد ویا به صفر برساند. پس برای رسیدن به نتیجه مناسب و ایده آل و دوری از صرف هزینه گزاف در جهت جراحی ترمیمی بهتر است به طور کامل مراقبت های بعد از عمل بینی را رعایت کنید.

سن مناسب برای جراحی بینی نیمه فانتزی در گیلان

شاید این سوال برای همه پیش بیاید که سن مناسب برای این نوع رینوپلاستی چه زمانی است؟ بهترین سن در واقع زمانی می باشد که رشد فیزیکی بدن کامل شده باشد که بعد پایان دوره بلوغ می باشد. این سن در دختران و پسران متفاوت است. حداقل سن برای خانم ها 16 سالگی و برای آقایان 18 سالگی می باشد. در صورتی که فردی از این سن پایین تر اقدام به جراحی بینی نیمه فانتزی کند ، با گذشت زمان تغییراتی در فرم بینی آن ایجاد می شود که تناسب آن را با سایر اجزای صورت از بین می برد.

جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در:
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در: